Uudised

KUTSE: Strawbees ja Quirkbot robootika koolitus

Head robootika õpetajad, HITSA ja Rekato kutsuvad teid 8. märtsil kell 14.00 osalema praktilises Strawbees ja Quirkbot töötoas!

Meil on Rootsist külas Kristofer Hagbard, kes jagab teiste koolide kogemust auhinnatud prototüüpimise vahendiga Strawbees, millega saab luua nii väikeseid kui suuri mehhaanilisi objekte kasutades ehituskõrsi ning tavalist pappi. Demonstreerime ka innovaatilist haridusrobotit Quirkbot, millega arendada põnevaid valgus-, liikumis- ja interaktiivseid projekte.

LEGO Education tarkvara ja õppematerjalid nüüd tasuta

Aasta alguses rõõmustab LEGO Education uudisega, et kõigi toodete tarkvara, õppekavad ja -materjalid on nüüdsest tasuta allalaetavad.

Külasta lehekülge LEGOeducation.com/downloads, kus leiad Mindstorms EV3, WeDo ja WeDo 2.0, StoryStarter, MoreToMath ja teised materjalid.

Jõudis müügile populaarse Ozobot´i roboti uue põlvkonna intelligentne mudel Evo

Alustasime uue põlvkonna intelligentse roboti Ozobot Evo müüki, mis aitab kõigil õppida robotijuhtimist ja suhelda intelligentse masinaga. Uus Ozobot on muutunud sotsiaalseks, võimaldades roboteid koos sõpradega juhtida ning omavahel turvalises keskkonnas suhelda.

Ozoboti tootja Evollve Inc. on varem tuntust kogunud oma eelmise põlvkonna robotiga Ozobot Bit, mida kasutavad paljud robootikaringid ja koolid ka Eestis, kus on see robot kõrgelt hinnatud nii laste kui õpetajate seas.

LEGO tellimusega kaasa tasuta jõulukingitus!

Algab jõulukampaania - ostes meie kodulehelt LEGO tooteid 35€ eest, saad kaasa TASUTA kingituse väärtuses ligi 10 EUR!

Ühe tellimusega kaasneb tasuta üks järgnev LEGO komplekt:

Varustame kõik Tallinna lasteaiad Bee-Bot mesimummurobotitega

Meil on hea meel teada anda, et võitsime Tallinna Haridusameti korraldatud riigihanke, mille tulemusena saab iga munitsipaallasteaed vähemalt ühe programmeeritava mesimummurobotite komplekti Bee-Bot.

Loe lähemalt Tallinn.ee portaalist ja tutvu meie Bee-Bot ja Blue-Bot arendavate robotite valikuga siin.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard