Uudised

Osale tasuta Tartu Ülikooli tasuta e-kursusel Robootikast puust ja punaseks

Pole vahet, kas oled poiss või tüdruk, mõne kooli juba lõpetanud või ikka õpid - kui Sul on huvi robootika vastu, siis Tartu Ülikooli korraldatav tasuta veebipõhine kursus „Robootikast puust ja punaseks“ on just Sulle mõeldud! Saad oma kätega panna kokku päris roboti ja õppida, kuidas seda programmeerida.

ProgeTiigri tunnikavade hange

HITSA on välja kuulutanud koolieelsetele lasteasutustele ja põhikoolidele ProgeTiigri tunnikavade hanke, mille tähtaeg on 20. märts 2017. HITSA tasub iga tunnikava eest füüsilisele isikule 250 eurot (bruto). Töö ise ehk tunnikavade sisu loomine ja vormistamine jääb suvesse. Esmaspäevaks on vaja vaid tunnikava ideekavandit, mille koostamisel saame olla abiks.

Maailmakuulus robootikaplatvorm Makeblock nüüd Eestis

Rekato sõlmis lepingu juhtiva robootika ja programmeeritavate konstruktorite õppeplatvormi tootja Makeblock esindamiseks Baltikumis.

Rikkaliku lisavarustusega ja omavahel ning LEGO-ga ühilduv Makeblock platvorm on nüüd saadaval ka Eestis. Makeblock mitmekülgse valiku võib jagada neljaks:

KUTSE: Strawbees ja Quirkbot robootika koolitus

NB! Kuupäev on muutunud: uus töötoa toimumisaeg on 14. märts.

Head robootika õpetajad, HITSA ja Rekato kutsuvad teid 14. märtsil kell 14.00 osalema praktilises Strawbees ja Quirkbot töötoas!

LEGO Education tarkvara ja õppematerjalid nüüd tasuta

Aasta alguses rõõmustab LEGO Education uudisega, et kõigi toodete tarkvara, õppekavad ja -materjalid on nüüdsest tasuta allalaetavad.

Külasta lehekülge LEGOeducation.com/downloads, kus leiad Mindstorms EV3, WeDo ja WeDo 2.0, StoryStarter, MoreToMath ja teised materjalid.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard