Uudised

LEGO ostuga kaasa lihavõttepühade kingitus

Ostes meie kodulehelt LEGO tooteid 19,99€ eest, saad kaasa TASUTA ikoonilise lihadepühade minifiguuri!

Kampaania kestab 10.04.2016 - 30.04.2017 või kuni kingitusi jätkub.

Bee-Bot ja Ozobot videolugude väljakutse

Rekato AS koostöös Tallinna Haridusameti, HITSA, Tallinna Kullatera lasteaia ja TTS Groupiga kutsuvad osalema Bee-Bot ja Ozobot robotite videolugude väljakutsel. Nutikuu raames toimuva väljakutse eesmärk on julgustada õpetajaid jagama oma Bee-Bot, Blue-Bot ja Ozobot robotite õpilugusid koos videoga, et vahetada häid praktikaid ning toetada haridusrobotite kasutuselevõttu mänguliste õppevahenditena.

Esitatav lugu koosneb kahest osast, mis tuleks postitada Robootika Lasteaias Facebook gruppi.

Bee-Bot koolitus algajatele, vene keeles

Registreerumine on grupi täitumise tõttu lõppenud.

Bee-Bot - роботы  семинар для начинающих, на русском языке.

Рады сообщить Вам, что организуем кружок Bee-Bot пчелка роботы для начинающих,  на русском языке. Семинар состоится 11. апреля по адресу: Paavli 2a. в конторе Rekato AS. Стоимость участия 25€ +НСО.

Osale tasuta Tartu Ülikooli tasuta e-kursusel Robootikast puust ja punaseks

Pole vahet, kas oled poiss või tüdruk, mõne kooli juba lõpetanud või ikka õpid - kui Sul on huvi robootika vastu, siis Tartu Ülikooli korraldatav tasuta veebipõhine kursus „Robootikast puust ja punaseks“ on just Sulle mõeldud! Saad oma kätega panna kokku päris roboti ja õppida, kuidas seda programmeerida.

ProgeTiigri tunnikavade hange

HITSA on välja kuulutanud koolieelsetele lasteasutustele ja põhikoolidele ProgeTiigri tunnikavade hanke, mille tähtaeg on 20. märts 2017. HITSA tasub iga tunnikava eest füüsilisele isikule 250 eurot (bruto). Töö ise ehk tunnikavade sisu loomine ja vormistamine jääb suvesse. Esmaspäevaks on vaja vaid tunnikava ideekavandit, mille koostamisel saame olla abiks.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard