LITTLEBITS

littleBits on auhinnatud elektrooniliste ehitusblokkide platvorm, millega äratada lastes huvi elektroonika vastu ning julgustada looma nii väikeseid kui suuri leiutisi. Värvidega eristatavad elektroonilised moodulid klikkuvad hõlpsalt magnetitega ja aitavad muuta keerukad tehnoloogiad lihtsateks ning lõbusaks. Eri komplekte ja ehitusklotse saab omavahel segamini kasutada, mis avab lastele miljoneid võimalusi leiutamiseks - loo oma õe või venn vastane alarmsüsteem, ehita nutiseadmega juhitav robot või hoopis digitaalne instrument.

littleBits on pühendunud leiutiste kaudu STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts & Mathematics ehk teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunstid ja matemaatika) õppimise põnevamaks muutmisele ja soodustamisele ning neid uuenduslikke konstruktor-komplekte kasutab juba üle 14000 õpetaja terves maailmas.

AS Rekato on littleBits maaletooja Eestis.

littleBits patarei + kaabel

9,90 €
Tootekood:
660-0006-0000A

Komplekt sisaldab 9v alkaline patareid ja kaablit, mis ühilduvad power Bit mooduliga. Ühenda ära, lülita vool sisse ja ärata oma ideed ellu.

littleBits toitemoodul

13,90 €
Tootekood:
650-0061

littleBits Power Bit moodulit saab ühendada 9V patareiga, et varustada oma projekte elektritoitega. Ühenda moodul kaabli abil patareiga (mõlemad müüakse eraldi) ja vajuta lülitit.

littleBits Arduino kodeerimise komp...

155,90 €
Tootekood:
680-0002-0000B

littleBits Arduino Coding Kit rev B on sissejuhatav komplekt prototüüpimise ja programmeerimise maailma, kus pole vaja makettplaati, kokkujootmist ega juhtmetega pusimist (kui sa seda just ise ei taha!).
Komplekt sisaldab 8 elektroonilist ehitusblokki (bits) ja 3 tarvikut.

littleBits Gizmos & Gadgets kom...

324,90 €
Tootekood:
680-0007-0000B

littleBits Gizmos & Gadgets Kit, 2nd Edition on kümneid auhindu võitnud leiutamise komplekt, mida saab juhtida nutiäpiga. Selle abiga muutub passiivne ekraani taga veedetud aeg praktiliseks leiutamiseks, probleemide lahendamiseks ja loovtööks.
Komplekt sisaldab 13 elektroonilist ehitusblokki (bits), 56 tarvikut (accessory), 16 leiutamisväljakutset ja põhjalikku ingliskeelset juhendit.

littleBits juhe

12,90 €
Tootekood:
650-0071

littleBits Wire juhtmemoodul teeb seda, nagu võid nimest juba tuletada, ehk võimaldab omavahel ühendada eri mooduleid.

littleBits pilvekomplekt Rev B

199,90 €
Tootekood:
680-0003-0000B

littleBits CloudBit Starter Kit rev B komplektiga on lihtne luua leiutisi ja neid Interneti kaudu juhtida. Nende elektrooniliste moodulitega saad luua nutikaid "asjade interneti" ehk Internet of Things (IoT) seadmeid ilma programmeerimise, jootmise või juhtmetega pusimiseta. Oma uue leiutise saad ühendad erinevate veebiteenustega nagu Facebook, Gmail või Twitter.
Komplekt sisaldab 6 elektroonilist ehitusblokki (bits) ja 2 tarvikut.

littleBits põhikomplekt

129,90 €
Tootekood:
650-0119

littleBits Base Kit on sobiv lastele ja noortele leiutajatele, mis sisaldab kõiki baastarvikuid oma leiutise prototüüpimiseks. See komplekt on suurepärane elektroonikaga tutvumiseks ja leiutamisega alustamiseks. Kasuta erivärvi komponente, mida hõlpsalt magnetitega omavahel vooluringi kokku ühendada justkui LEGO klotse.
Komplekt sisaldab 10 elektroonilist ehitusblokki (bits), 3 tarvikut ja ingliskeelset juhendit.

littleBits Premium komplekt

199,90 €
Tootekood:
650-0120

littleBits Premium Kit on hea komplekt parimate littleBits elektroonikamoodulitega sisaldades põhikomplektist enam komponente nagu ventilaator ja vibratsioonimootor.
Komplekt sisaldab 14 elektroonilist ehitusblokki (bits) ja 4 tarvikut.

littleBits riistvara arenduskomplek...

75,90 €
Tootekood:
680-0005

littleBits Hardware Development Kit (HDK) on mõeldud riistavara prototüüpide arendamiseks ja sisaldab kõiki selleks vajalikke komponente.
Komplekt sisaldab 3 elektroonilist ehitusblokki (bits) ja 1 tarvikut.

littleBits Rule Your Room komplekt

145,90 €
Tootekood:
680-0009-0000A

littleBits Rule Your Room Kit on 15 auhinda võitnud leiutamise komplekt, millega lapsed saavad oma vanasid igavaid asju muundada ägedateks ja interaktiivseteks leiutisteks. Mänguline lähenemine ja uute lahenduste väljamõtlemine on sedavõrd lõbus tegevus, et lapsed ei saagi aru leiutamise käigus õpitavatest STEM/STEAM (teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunstid ja matemaatika) oskustest.
Komplekt sisaldab 7 elektroonilist ehitusblokki (bits), 19 tarvikut ja 8 leiutamisväljakutset ning põhjalikku ingliskeelset juhendit.

littleBits STEAM õpilaste komplekt

449,90 €
Tootekood:
680-0008-00EUA

littleBits STEAM Student Set on noore leiutaja komplekt, millega saab mugavalt läbi viia STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts & Mathematics ehk teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunstid ja matemaatika) õppetööd. Komplekt sisaldab magnetite abil ühenduvaid elektroonilisi komponente, millega kaasata õppureid arendades 21-sajandi oskusi nagu probleemide lahendamine, loov mõtlemine ja koostöö. STEAM-komplekti saab kasutada õppevahendina nii klassitundides kui iseseisva töö ja hobivahendina.

littleBits süntesaatori komplekt

224,90 €
Tootekood:
650-0124

littleBits Synth Kit on nii algajatele kui kogenud muusikutele sobilik süntesaatori komplekt, et teha tutvust elektroonilise muusika loomisega katsetada erinevaid rütme ning pille.
Komplekt sisaldab 12 elektroonilist ehitusblokki (bits), 1 tarvikut ja ingliskeelset juhendit.

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard