LEGO

LEGO - 20- nda sajandi mänguasi! Just sellise auhinna said LEGO klotsid, mis ei jäta külmaks küll ühtegi last ega täiskasvanut! Esialgu toodeti neid ainult Taani väikelinnas Billundis ning esimene suurem läbilöök tuligi 1955 a turuletulnud LEGO klotsidest koosneva linnaehituskomplektiga “LEGO System of Play”. LEGO klots sai kiiresti populaarseks, sest sellega arenesid lapse oskused ning kujutlusvõime ja samas olid mänguvõimalused piiritud. Järgnesid 1967 aastal suurem LEGO DUPLO klots 2-4 aastastele lastele ning 2004 aastal LEGO QUATRO pehmem ja suurem klots beebidele. LEGO tootevalikus on nüüd sadu erinevaid komplekte ja tuhandeid erinevaid osi, mis tihtipeale ei ole enam sugugi klotsi sarnased. See on tänapäeva LEGO, mis välja kasvanud lihtsast ideest ühendada üks klots teisega. AINULT PARIM ON PIISAVALT HEA! 2005 aastal tähistas LEGO klots ülemaailmselt oma 50-ndat aastapäeva. LEGO tooted on Eestis müügil alates aastast 1991. AS Rekato on LEGO System A/S ametlik koostööpartner Eestis.

WWW.LEGO.COM

LEGO Elves Aira lennumasin ja amule...

44,90 €
Tootekood:
41184L

Jälita amuletivarast ja otsi Sophie Jonesi!
Lenda Elvendale’i kohal hulljulgel tagaajamis- ja otsimismissioonil! Goblin Dukelin on silmanud amuletti kandvat Emily Jonesi Aira lennumasinas ja sööstab goblin-purilennukis taevasse. Oh ei, Dukelin on amuleti röövinud ja pääseb sellega põgenema! Käivita Aira tuulevõimete abil lennumasina ülikiirre˛iim ja taba goblin enne, kui ta jõuab amuleti goblinite kuningale viia!
Komplektis on 343 detaili.

LEGO Elves Goblinite kuninga kuri d...

34,90 €
Tootekood:
41183L

Otsi koopast kristalle koos õela goblinite kuningaga!
Lenda mõttejõul juhitava draakoni Ashwingi seljas koos goblinite kuningaga, kui ta oma portaali jõu suurendamiseks kristalle otsib! Peleta Ashwingi küünistega minema emakaru Blubeary, kes koos karupoja Lil’ Bluga tühja koobast uurib, ning seejärel lase goblin Jimblinil dünamiidi abil osa koobast õhkida ja too päevavalgele eriline kristall. Pane kristall Ashwingi seljas olevasse puuri ja lenda tagasi goblinite kuninga kindlusse!
Komplektis on 339 detaili.

LEGO Elves Naida gondel ja goblinva...

9,90 €
Tootekood:
41181L

Kaitse kristalle goblinvarga eest!
Sõua koos veehaldjas Naida Jõesüdamega mööda seniavastamata goblinimetsa ojasid, otsides haruldasi aineid ja kristalle! Teel olles kasuta uute kohtade avastamiseks kaarti ja kompassi. Pea kinni! Goblinvaras Roblin on Naidat märganud ja tulistab katapuldist kurjuseseemneid, sest goblinite kuningas tahab kristallide abil suurendada oma kurjuseportaali jõudu. Aita Naidal goblinist võitu saada ja kristalle kaitsta!
Komplektis on 67 detaili.

LEGO Elves Nõiduslik pääsemine gobl...

69,90 €
Tootekood:
41185L

Tee lähemalt tutvust salajase goblinite külaga, vältides kinninabimist!
Ühine Azari Tuletantsija ning Farran Lehehämarikuga, kui nad Sophie Jonesi otsides ka vangistatud loomi vabastavad! Uuri lähemalt kristallide ja puuride valmistamise töökodasid ning vaata, kuidas tobuke Fibblin proovib kinni nabida kameeleon Hideed. Aita haldjatel kõrvale tõrjuda kurjuseseemned, mida Bieblin katapuldist tulistab, ning hoiduda valvur Smilini ja lihasööjataimede eest. Seejärel vabasta panter Panthara ja jätka Sophie otsinguid!
Komplektis on 637 detaili.

LEGO Elves Sophie Jonesi kinnipüüdm...

19,90 €
Tootekood:
41182L

Ära lase Sophie Jonesi Elvendale’is kinni nabida!
Lipsa koos Emily Jonesi noorema õe Sophie Jonesiga läbi võluportaali ja uus seiklus võib alata! Külasta Hr Spry toidupoodi ja vaata, mida kõike seal müüakse. Kuid ole ettevaatlik, sest goblin juba varitseb Sophiet. Vaata ette! Pidades teda ekslikult Emilyks, kihutab goblin Barblin oma kinnipüüdmismasinal sisse. Kas Barblinil läheb korda Sophie vangi võtta ja goblinite kuninga juurde viia? Kõik on Sinu kätes!
Komplektis on 226 detaili.

LEGO Minecraft Džunglitempel

69,90 €
Tootekood:
21132L

Avasta Džunglitempli aarded!
Oled avastanud tohutu väätidega kaetud templi, mis asub sügaval Minecraft™-i džunglis. Otselot piilub kõrge puu otsast alla ning kaks luukeret valvavad sissepääsu. Tõmba selga täismõõtmetes nahkrüü, haara mõõk ja valmistu võitluseks! Võitle end luukeredest mööda ja väldi ohtlikke maamiine, kui otsid pimedates templikoridorides peidetud aardekirstu. Kui oled salajase toa üles leidnud, otsi üles kolme kangiga kombinatsioon, et tuua nähtavale aardekirst... Õnn kaasa!
Komplektis on 598 klotsi.

LEGO Minecraft Jääogad

59,90 €
Tootekood:
21131L

Võitle paha ämblikuga Jääogade keskel!
Oled avastanud külmunud, lumise maastiku, kus leidub lasuriidimaaki ja muid haruldasi maavarasid. Lehmabeebi hulgub tohutute jääsammaste vahel, paha ämblik varitseb aga samal ajal hämaruses. Ehita varjualune ja lumegolem ning korralda ämbliku vastu üllatusrünnak. Sisene raamatukogusse ja kasuta võlulauda, et oma kirkat võimsamaks muuta. Seejärel kaevanda jääkamakaid, pane kokku pikk redel ja ehita oma voodi Jääogade keskel kõrgele!
Komplektis on 454 klotsi.

LEGO Minecraft Kosebaas

99,90 €
Tootekood:
21134L

Ehita võimas Kosebaas ja kaitse seda!

LEGO Minecraft Netheri raudtee

49,90 €
Tootekood:
21130L

Sõida Netheri raudteel!
Oled ohtlikku Netheri bioomi ehitanud võimsa raudteesüsteemi. Pane selga teemantrüü, võta kaasa teemantkirka ja hüppa kaevanduskärusse. Vajuta käivitamisnuppu ja kihuta mööda raudteed, hoidudes sulalaava ja hingetolmu eest. Söösta mööda vaenulikust kuldmõõgaga zombi-sigamehest ja põikle kõrvale hüppavate magmakuubikute eest, et jõuda põrgu kvartsmaaki. LEGO® Minecraft™-i kangelase jaoks on see käkitegu.
Komplektis on 387 klotsi.

LEGO Minecraft Nõiahütt

84,90 €
Tootekood:
21133L

Võitle Nõiahütis haruldaste võlujookide nimel!
Oled avastanud, et kuri nõid on end sisse seadnud hütis, mis asub sügaval Minecraft™-i soos ning kus on nii seened, ehituslaud kui ka katel. Roni paati ja hakka vaikselt hüti poole sõudma. Kui oled kohale jõudnud, kasuta võimsate võlujookide valmistamiseks pruulimisalust ning asu seejärel positsioonile ja korralda välkrünnak! Alista nõid ja kogu kokku väärtuslikud võlujoogid, kuid hoidu Nõiahüti juures hüppavate limukate eest!
Komplektis on 502 klotsi.

LEGO Minecraft Seenesaar

24,90 €
Tootekood:
21129L

Avasta Seenesaart!
Haara kaasa kompass, hüppa paati ning heiska purjed, sest Sind ootavad uued ja põnevad Minecraft™-i seiklused. Avasta kaugelasuv ja erksavärviline Seenesaar, kus kasvavad hiigelsuured punased ja pruunid seened. Kasuta kirkat väärtuslike maavarade kaevandamiseks, meisterda asju ehituslaua taga ja kasvata seene ja tema beebi jaoks tarvilikku põllusaaki ning nisu. Kuid hoia eemale plahvatavast Creeper™-ist, kes saarel ringi luusib!
Komplektis on 247 klotsi.

LEGO Speed Champions 2016 Ford GT j...

39,90 €
Tootekood:
75881L

Komplektis on 366 detaili.

LEGO Speed Champions Bugatti Chiron

17,90 €
Tootekood:
75878L

Komplektis on 181 detaili.

LEGO Speed Champions Ferrari FXX K ...

59,90 €
Tootekood:
75882L

Komplektis on 493 detaili.

LEGO Speed Champions Mercedes AMG P...

119,90 €
Tootekood:
75883L

Täida erinevaid rolle tippklassi võidusõidumeeskonna võistluspäeval!

LEGO Speed Champions Mercedes-AMG G...

17,90 €
Tootekood:
75877L

Komplektis on 196 detaili.

LEGO Speed Champions Scuderia Ferra...

17,90 €
Tootekood:
75879L

Komplektis on 184 detaili.

LEGO Super Heroes Ayesha kättemaks

39,90 €
Tootekood:
76080L

Moodusta meeskond, et võidelda Ayeshaga ja päästa galaktika!
Ayesha ründab Star-Lordi oma kaugjuhitava Kulddrooni kosmoselaevaga! Lennuta Yondu Laserpuuril appi, tulista selle võimas vedrukahur punase kalju suunas ja kukuta Ayesha üle ääre. Üheskoos suudavad „Galaktika valvurite“ superkangelased võita!
Komplektis on 323 detaili.

LEGO Super Heroes Laastaja rünnak

29,90 €
Tootekood:
76079L

Komplektis on 197 detaili.

LEGO Super Heroes Milano vs. Abilis...

59,90 €
Tootekood:
76081L

Söösta Milanoga võitlusse ja varasta Abiliskilt Annulaxi patareid!
Aita Star-Lordil, Gamoral, Draxil ja Grootil võidelda Abiliski koletisega, kui nad otsivad Annulaxi patareisid. Tulista Milano nupsukahuritest ja lase elaja nõrgendamiseks välja pommid, seejärel torma Star-Lord püssidega võitlusse, et saada kätte energiaallikas, kuid hoidu selle pekslevate kombitsate ning ampsava suu eest!
Komplektis on 460 detaili.

LEGO Ninjago Draakoni sepikoda

99,90 €
Tootekood:
70627L

Lenda koos Kai ja Nyaga Draakoni sepikotta, et päästa nende vanemad!
Ehita tulest ja veest valmis ühenddraakon ning söösta taevasse. Suundu sepikotta, kus kuri Vermillion hoiab vangis Rayd ja Mayat ning sunnib neid relvi valmistama. Tulista võimas Buffmillioni robot draakoni ammuga alla. Maandu sepikoja katusel, pareeri komandör Raggmunki ja Slackjaw mõõga- ja kirverünnakud ning sisene ehitisse. Otsi üles peidusolev Draakoni pistoda, et käivitada sepikoja korsten. Seejärel vabasta Kai ja Nya ema ja isa ning võta endale aja tagasikerimise mõõk!
Komplektis on 1137 detaili.

LEGO Star Wars Krennici Imperial Sh...

9,90 €
Tootekood:
75163L

Lenda stiilselt Krennici miniatuurse Imperial Shuttle‘iga!
Krennici Imperial Shuttle Microfighter on tõeliselt vastupidav tähelaev!
Pane Imperial Shuttle‘i piloot oma istmele, laadi kuulipildujad, voldi tiivad alla ja valmistu galaktikasse reisima!
Komplektis on 78 detaili.

LEGO Super Heroes Hulk vs. Red Hulk

74,90 €
Tootekood:
76078L

Ole valmis Hulkide heitluseks!
Hulk ja She-Hulk tormavad plahvatusliku kokkupõrke poole Red Hulki ja Red She-Hulkiga. Tunne, kuidas maapind väriseb, kui sõidukid kokku põrkavad ja Hulkid õhuvõitlusse viskuvad! Kasuta rohelise meeskonna kuuenupsulist kahurit ja punase meeskonna kahenupsulisi kahureid, kui She-Hulk võitleb vihaselt Red She-Hulkiga Hulkide ülimas võitluses.
Komplektis on 375 detaili.

LEGO Super Heroes Võimsad mikrod:Wo...

9,90 €
Tootekood:
76073L

Alusta tegevusrohket X-meeste võitlust, kui Wolverine ja Magneto põrkavad kokku. Lennuta Wolverini võimsate mikrode reaktiivlennuk võitlusse, aga hoia ennast Magneto hiigelmagneti eest. Valmista ennast ette täiendavaks seiksluseks, kui kasutad Wolverini pikki küüniseid ja Magneto magnetvõimeid.
Komplektis on 85 detaili.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard