LEGO

LEGO - 20- nda sajandi mänguasi! Just sellise auhinna said LEGO klotsid, mis ei jäta külmaks küll ühtegi last ega täiskasvanut! Esialgu toodeti neid ainult Taani väikelinnas Billundis ning esimene suurem läbilöök tuligi 1955 a turuletulnud LEGO klotsidest koosneva linnaehituskomplektiga “LEGO System of Play”. LEGO klots sai kiiresti populaarseks, sest sellega arenesid lapse oskused ning kujutlusvõime ja samas olid mänguvõimalused piiritud. Järgnesid 1967 aastal suurem LEGO DUPLO klots 2-4 aastastele lastele ning 2004 aastal LEGO QUATRO pehmem ja suurem klots beebidele. LEGO tootevalikus on nüüd sadu erinevaid komplekte ja tuhandeid erinevaid osi, mis tihtipeale ei ole enam sugugi klotsi sarnased. See on tänapäeva LEGO, mis välja kasvanud lihtsast ideest ühendada üks klots teisega. AINULT PARIM ON PIISAVALT HEA! 2005 aastal tähistas LEGO klots ülemaailmselt oma 50-ndat aastapäeva. LEGO tooted on Eestis müügil alates aastast 1991. AS Rekato on LEGO System A/S ametlik koostööpartner Eestis.

WWW.LEGO.COM

LEGO Ninjago Draakoni sepikoda

99,90 €
Tootekood:
70627L

Lenda koos Kai ja Nyaga Draakoni sepikotta, et päästa nende vanemad!
Ehita tulest ja veest valmis ühenddraakon ning söösta taevasse. Suundu sepikotta, kus kuri Vermillion hoiab vangis Rayd ja Mayat ning sunnib neid relvi valmistama. Tulista võimas Buffmillioni robot draakoni ammuga alla. Maandu sepikoja katusel, pareeri komandör Raggmunki ja Slackjaw mõõga- ja kirverünnakud ning sisene ehitisse. Otsi üles peidusolev Draakoni pistoda, et käivitada sepikoja korsten. Seejärel vabasta Kai ja Nya ema ja isa ning võta endale aja tagasikerimise mõõk!
Komplektis on 1137 detaili.

LEGO Star Wars Krennici Imperial Sh...

9,90 €
Tootekood:
75163L

Lenda stiilselt Krennici miniatuurse Imperial Shuttle‘iga!
Krennici Imperial Shuttle Microfighter on tõeliselt vastupidav tähelaev!
Pane Imperial Shuttle‘i piloot oma istmele, laadi kuulipildujad, voldi tiivad alla ja valmistu galaktikasse reisima!
Komplektis on 78 detaili.

LEGO Super Heroes Hulk vs. Red Hulk

74,90 €
Tootekood:
76078L

Ole valmis Hulkide heitluseks!
Hulk ja She-Hulk tormavad plahvatusliku kokkupõrke poole Red Hulki ja Red She-Hulkiga. Tunne, kuidas maapind väriseb, kui sõidukid kokku põrkavad ja Hulkid õhuvõitlusse viskuvad! Kasuta rohelise meeskonna kuuenupsulist kahurit ja punase meeskonna kahenupsulisi kahureid, kui She-Hulk võitleb vihaselt Red She-Hulkiga Hulkide ülimas võitluses.
Komplektis on 375 detaili.

LEGO Super Heroes Võimsad mikrod:Wo...

9,90 €
Tootekood:
76073L

Alusta tegevusrohket X-meeste võitlust, kui Wolverine ja Magneto põrkavad kokku. Lennuta Wolverini võimsate mikrode reaktiivlennuk võitlusse, aga hoia ennast Magneto hiigelmagneti eest. Valmista ennast ette täiendavaks seiksluseks, kui kasutad Wolverini pikki küüniseid ja Magneto magnetvõimeid.
Komplektis on 85 detaili.

LEGO Super Heroes Võimsad mikrod:Wo...

9,90 €
Tootekood:
76070L

Sukeldu Wonder Woman™-iga võitlusse Doomsday™ vastu.
Doomsday™ käivitab oma võimsate mikrode auto ja siirdub rünnakule oma nuiaga. Vaata, kuidas Wonder Woman™ võitleb oma mõõga ja kilbiga, kui ta tiirutab oma nähtamatu reaktiivlennukiga ümber kurikaela.
Komplektis on 85 detaili.

LEGO Batman Film minifiguurid

3,90 €
Tootekood:
71017L

Söösta tegevusse koos LEGO® minifiguuridega – sarjas LEGO® BATMANI FILM.

LEGO Batman Movie Batmobiil

74,90 €
Tootekood:
70905L

Komplektis on 581 detaili.

LEGO Batman Movie Cat-tsiklil Kassn...

24,90 €
Tootekood:
70902L

Ära lase Kassnaisel teemantidega põgeneda!
Kassnaine™ on röövinud juveelipoodi ja on oma võimsal Cat-tsiklil põgenemas. Söösta koos Batgirli ja Robiniga kuriteopaigale teda kinni püüdma. Hoidu Kassnaise piitsa ja kukkuva laternaposti eest, mille ta mootorrattaga ümber lükkab. Ründa teda Batgirli batarangidega ja hüppa Robiniga kaupluse katuselt Cat-tsikli peale. Püüa see superkurikael kinni ja tagasta juveelid!
Komplektis on 139 detaili.

LEGO Batman Movie Clayface´i plärts...

39,90 €
Tootekood:
70904L

Komplektis on 448 detaili.

LEGO Batman Movie Jokkeri kurikuulu...

59,90 €
Tootekood:
70906L

Komplektis on 433 detaili.

LEGO Batman Movie Jokkeri põgenemin...

14,90 €
Tootekood:
70900L

Aita Batmanil takistada Jokkeri põgenemist!
Jokker™ on pannud Gotham City energiajaama pommi! Ühenda jõud Batmaniga, et peatada Jokker enne, kui ta jõuab elektrijaama õhku lasta. Tee pomm ohutult kahjutuks, kuid ole ettevaatlik – Jokker tõmbab selga õhupallidest valmistatud seljakoti ning valmistub põgenema. Sihi haardekonksuga relv tema suunas ja kukuta irvitav superkurikael!
Komplektis on 124 detaili.

LEGO Batman Movie Mõistataja mõista...

39,90 €
Tootekood:
70903L

Võitle Batmaniga Mõistataja™ ja tema liitlaste vastu!
Mõistataja™ ja Lohemees™ ning Harakas™ ja Kalendrimees™ on põhjustamas Gotham City energiajaamas kaost. Ühenda jõud Batmaniga, et nende kõigiga võidelda! Hoidu mõistatusauto lahtikäivate vedruga relvade eest. Põika eemale Haraka visatud dünamiidi eest. Põikle kõrvale Lohemehe allasööstude eest. Seejärel anna vastulöök Batmani batarangiga ja püüa need superkurikaelad kinni!
Komplektis on 254 detaili.

LEGO Batman Movie Mr.Freeze jäärünn...

24,90 €
Tootekood:
70901L

Kaitse elektrijaama Jäämehe jäärünnaku eest!
Söösta koos Batmaniga Gotham City energiajaama, et püüda kinni võimsat eksoülikonda kandev Jäämees™. Sulata jäävangla Batmani leegiheitja abil, et vabastada vangistatud valvur, ning võitle seejärel superkurikaelaga. Hoidu eksoülikonna jäärelva laskude eest ning anna Batmani leegiheitja abil kuuma. Vaid Batman suudab päeva päästa!
Komplektis on 201 detaili.

LEGO Batman Movie Plagaja

99,90 €
Tootekood:
70908L

Päästa päev Batmani ja Plagaja abil!
Eriolukord! Jokker™ ja Poison Ivy™ koos oma väätkoletisega on tunginud komissar Gordoni pensionipeole ning võtnud pantvange. Hüppa koos Batmaniga võimsa Plagaja kokpitti ja suundu hädalistele appi. Tulista nupsukahuritest ja kinnita peidetud reaktiivmootor, et söösta Jokkeri vastu lahingusse. Vabasta komissar Gordon, Barbara Gordon ja Dick Grayson, ning püüa seejärel kurikaelad kinni Plagaja võrgupüssi abil!
Komplektis on 775 detaili.

LEGO Batman Movie Sissemurdmine Bat...

119,90 €
Tootekood:
70909L

Kaitse Bat-koobast Pingviini sissetungi eest!
Pingviin™ on oma Duckmobile‘iga sisse murdnud ja kavatseb kõik Batmani saladused paljastada! Muutu Bruce Wayne‘ist Batmaniks. Leia sissetungijad üles pöörleva juhtimiskeskuse Bat-arvuti ekraanide kaudu. Vali garderoobist sukeldumiseks mõeldud nahkhiireülikond, vihase nahkhiire ülikond või seljakotiga nahkhiireülikond ning valmistu lahinguks! Tulista Bat-paadi vedru- ja nupsukahuritest ning hoidu Duckmobile‘i relvade eest. Lukusta Pingviini sissetungijad vangikongi, kuid ole ettevaatlik, sest nadvõivad plahvatuse teel taas põgeneda!

LEGO Batman Movie Tapjakrokodilli T...

79,90 €
Tootekood:
70907L

Kiirenda tapjakrokodilli Tail-Gatorile järgi Batmani veesõidukiga!
Tapjakrokodill™, Sebramees™ ja Tarantel™ on Gotham City sadamast põgenemas. Söösta üle dokkide kõrval asuva vee ja tulista Batmani veesõiduki nupsukahuritest. Põikle kõrvale Tail-Gatori kastipommide ja Tarantli kihvade eest. Sõida vaenlasest mööda ja jätka Batmani batarangi abil lahingut maa peal. Püüa need pätid kinni enne, kui nad veel kuritegusid sooritavad!
Komplektis on 460 detaili.

LEGO City 4x4 maastikuauto katamara...

19,90 €
Tootekood:
60149L

Komplektis on 198 detaili.

LEGO City ATV kinnipidamine

5,90 €
Tootekood:
60135L

Komplektis on 47 detaili.

LEGO City ATV võidusõidumeeskond

19,90 €
Tootekood:
60148L

Komplektis on 239 detaili.

LEGO City Bagi

9,90 €
Tootekood:
60145L

Komplektis on 81 detaili.

LEGO City Buldooseriga sissemurdmin...

69,90 €
Tootekood:
60140L

Komplektis on 561 detaili.

LEGO City Jama puksiirautoga

19,90 €
Tootekood:
60137L

Komplektis on 144 detaili.

LEGO City Kalastuspaat

19,90 €
Tootekood:
60147L

Komplektis on 144 detaili.

LEGO City Kiire tagaajamine

29,90 €
Tootekood:
60138L

Komplektis on 294 detaili.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard